Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začátky utkání v pátek 18:30. Výjimky na domácích stolech:Častolovice-úterý19:00,Rychnov A-středa,Týniště A středa,Voděrady C-čtvrtek,Č.Meziříčí-čtvrtek 19:00,Záměl pátek 19:00.Výjimky jsou psány kurzívou a podtrženy.Kolo  značeno číslem.

12

13

14

05.1

VamberkBZáměl

11.1

VoděraCVamberkB

19.1

VamberkBOlešniceA

05.1

OlešniceAKostelecD

09.1

ČastolAČMeziříčí

19.1

ZámělRychnovA

03.1

RychnovATýništěA

12.1

volnoKostelecE

19.1

KostelecDProrubkA

05.1

ProrubkAPekloA

12.1

PekloALhotyB

17.1

TýništěALhotyB

05.1

LhotyBvolno

10.1

TýništěA ProrubkA

19.1

PekloAKostelecE

05.1

KostelecEČastolA

12.1

KostelecDRychnovA

19.1

volnoČMeziříčí

04.1

ČMeziříčíVoděraC

12.1

ZámělOlešniceA

16.1

ČastolAVoděraC

15

16

17

23.1

ČastolAVamberkB

02.2

VamberkBRychnovA

09.2

volnoVamberkB

25.1

VoděraCvolno

02.2

OlešniceAProrubkA

06.2

ČastolAPekloA

25.1

ČMeziříčíPekloA

02.2

ZámělLhotyB

08.2

VoděraCTýništěA

26.1

KostelecETýništěA

02.2

KostelecDKostelecE

08.2

ČMeziříčíKostelecD

26.1

LhotyBKostelecD

31.1

TýništěAČMeziříčí

09.2

KostelecEZáměl

26.1

ProrubkAZáměl

02.2

PekloAVoděraC

09.2

LhotyBOlešniceA

24.1

RychnovAOlešniceA

02.2

volnoČastolA

09.2

ProrubkARychnovA

18

19

20

16.2

VamberkBProrubkA

23.2

PekloAVamberkB02.3VamberkBLhotyB

14.2

RychnovALhotyB

23.2

volnoTýništěA02.3ProrubkAKostelecE

16.2

OlešniceAKostelecE

20.2

ČastolAKostelecD28.2RychnovAČMeziříčí

16.2

ZámělČMeziříčí

22.2

VoděraCZáměl02.3OlešniceAVoděraC

16.2

KostelecDVoděraC

22.2

ČMeziříčíOlešniceA02.3ZámělČastolA

14.2

TýništěAČastolA

23.2

KostelecERychnovA02.3KostelecDvolno

16.2

PekloAvolno

23.2

LhotyBProrubkA28.2TýništěAPekloA

21

22

23

07.3

TýništěAVamberkB

16.3

VamberkBKostelecE23.3KostelecDVamberkB

09.3

PekloAKostelecD

16.3

LhotyBČMeziříčí21.3TýništěAZáměl

09.3

volnoZáměl

16.3

ProrubkAVoděraC23.3PekloAOlešniceA

06.3

ČastolAOlešniceA

14.3

RychnovAČastolA23.3volnoRychnovA

08.3

VoděraCRychnovA

16.3

OešniceAvolno20.3ČastolAProrubkA

08.3

ČMeziříčíProrubkA

16.3

ZámělPekloA22.3VoděraCLhotyB

09.3

KostelecELhotyB

16.3

KostelecDTýništěA22.3ČMeziříčíKostelecE

24

25

26

30.3

VamberkBČMeziříčí

06.4

ZámělVamberkB13.4VamberkBVoděraC

30.3

KostelecEVoděraC

06.4

KostelecDOlešniceA12.4ČMeziříčíČastolA

30.3

LhotyBČastolA

04.4

TýništěARychnovA13.4KostelecEvolno

30.3

ProrubkAvolno

06.4

PekloAProrubkA13.4LhotyBPekloA

28.3

RychnovAPeklo A

06.4

volnoLhotyB13.4ProrubkATýništěA

30.3

OlešniceATýništěA

03.4

ČastolAKostelecE11.4RychnovAKostelecD

30.3

ZámělKostelecD

05.4

VoděraCČMeziříčí13.4OlešniceAZáměl